TKG FD 1002 suszarka do grzybów i owoców

Nowy, efektywniejszy sposób suszenia żywności z suszarką FD 1002


TKG FD 1002 suszarka do grzybów i owoców
Suszarka spożywcza FD 1002 do suszenia grzybów, warzyw, owoców, ziół itp. Jest to kontynuacja i unowocześnienie sprawdzonego modelu FD 1000. Nowa suszarka pozwoli zachować na dłużej smak i aromat Twoich ulubionych owoców, warzyw i grzybów. Ekonomiczny sposób konserwowania żywności, zachowuje smak produktów i jest w 100% naturalny.

Za sprawą dużej mocy 400 W i dwóch ustawień siły suszenia nasze urządzenie szybko wysuszy każdego rodzaju produkty. Duża pojemność - aż do 10 l - gwarantuje maksymalną wydajność suszarki, a 4 sita pozwalają suszyć jednocześnie różne rodzaje produktów w tym sito z wąskimi otworami do suszenia ziół.

Urządzenie jest bardzo łatwe w przechowywaniu dzięki funkcji pakietowania sit.

W zestawie 4 przezroczyste tacki z możliwością ułożenia piętrowego: 3 standardowe + 1 z gęstym sitem o średnicy: Ø 30 cm i dwoma ustawieniami wysokości tacki: 1,8 cm i 3,2 cm. O bezpieczeństwo używania urządzenia zadbano wyposażając je w zabezpieczenie przed przegrzaniem. Suszarka FD 1002 pozwoli cieszyć się smakiem lata przez cały okres zimowy!

 
TKG FD 1002 AIR FLOW

SYSTEM 5 x AIR

Specjalnie zaprojektowany nowy design podstawy sprawia, że znacznie wzrósł poziom efektywności suszenia. Dzięki lepszej cyrkulacji powietrza zasysanego ze wszystkich stron podstawy skrócono czas suszenia produktów. Dzięki otworom w sitach cały proces przebiega znacznie sprawniej i wydajniej. Gorące powietrze jest wentylowa do góry przechodząc równomiernie przez wszystkie warstwy docierając do każdej tacy suszarki.
POKRYWA 1

Ważne są wszystkie detaleNa eleganckiej pokrywie są ikony z czasem potencjalnego suszenia poszczególnych produktów.

TACKI DO SUSZENIA

PROSTE I FUNKCJONALNE

 

4 (3 standardowe + 1 z gęstym sitem) przeźroczyste sita o średnicy aż 30 cm ! pozwolą Ci na bieżąco kontrolować proces suszenia. Specjalnie użyty materiał znacznie zmniejszył przywieranie owoców i warzyw itp. do tacek. Dodatkowo dla osób chcących przygotowywać własne kompozycje ziół i przypraw zaprojektowaliśmy sito z wąskimi otworami. Możliwość układania piętrowego pozwala na wysuszenie w jednym czasie większej ilości produktów.

TACKI DO SUSZENIA

Dzięki zastosowaniu wypustek w sitach, możliwa jest regulacja wysokości (1,8 cm lub 3,2 cm) ułożenia piętro poszczególnych sit. Pozwala to uzyskać pojemność aż 10 litrów. Dodatkowym atutem po za sezon na przygotowywanie suszonych produktów na łatwość w przechowywaniu. Złożone sita (dzięki funkcji zakładania jednej na drugą) wraz podstawką i miejscem na kabel zajmują bardzo mało miejsca.

TACKI DO SUSZENIA

Łatwość w myciu dzięki szybkiemu demontażu przykrywki i tacek.

 

PANEL STEROWANIA Prosta obsługa (Przełącznik ON/FF) i dwu stopniowa regulacja temperatury (48°C i 68°C ) pozwala w prosty sposób ususzyć większość owoców, grzybów i warzyw.
 
FD1002_OPAKOWANIE

TKG FD 1002


Suszarka spożywcza


Pojemność do 10 l
Moc – 400 W
Sterowanie mechaniczne
Zabezpieczenie przed przegrzaniem
2 stopniowa regulacja mocy
4 sita w tym sito z wąskimi otworami
Sita o średnicy aż 30 cm
Regulacja wysokości ułożenia sit 1,8 cm lub 3,6 cm
Innowacyjny system wentylacji
Przełącznik ON/FF
 
FD1002_OPAKOWANIE
FD1002_stopka